Jak działa mechanizm łóżka chowanego w szafie? – to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych Klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować działanie i funkcjonalność naszych łóżek w wersji video.

Każde z łóżek Smartbed posiada nowoczesny mechanizm otwierający łóżko w szafie: gazowe siłowniki, spowalniacze, solidna rama i wyższe parametry stelaży i obudowy łóżek, od powszechnie stosowanych na rynku, gwarantują komfortowe i łatwe użytkowanie przez lata. Dbając o jakość każdego detalu tworzymy łóżka, których zaletą jest niezawodność. Dlatego zdecydowaliśmy się na objęcie 10 letnią gwarancją działania mechanizmu każdego łóżka chowanego w szafie Smartbed. Mimo, że nasze łóżka chowane otwierają się szybko i łatwo, zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o łóżko zdalnie sterowane pilotem. To rozwiązanie polecamy osobom z niepełną sprawnością, starszym lub z problemami ruchowymi.

Prezentując różne modele łóżek Smartbed, proponujemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Tradycyjne łóżko chowane pionowo, łóżko chowane poziomo – półkotapczan, łóżko chowane pojedyncze, łóżko chowane małżeńskie oraz łóżka z dodatkowymi funkcjami: Smartbed V Sofa, Smartbed Desk, Smartbed Book i innowacyjne łóżko obrotowe – Smartbed Twist.

Propozycja Transforms skierowana jest zarówno do dorosłych i najmłodszych użytkowników. Łóżka piętrowe z funkcją biurka są popularnym rozwiązaniem do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, dostępnym powszechnie na rynku. Ale łóżka piętrowe składane, z funkcją składanego biurkiem? Takie rozwiązanie jest tylko jedno: łóżko piętrowe z biurkiem Smartbed Twins. Tworząc modele łóżek dziecięcych i młodzieżowych, pomyśleliśmy również o jedynakach. Im dedykowane jest łóżko Smartbed Single – łóżko chowane poziomo z biurkiem.

Różnorodność oferty Transforms daje możliwość wybory łóżka chowanego w szafie idealnie dopasowanego do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do obejrzenia filmów.

Proszę pamiętać, że filmy mają charakter poglądowy i nie są ofertą handlową. Wizualizacje mogą nieznacznie odbiegać od oryginału. W przypadku łóżek otwieranych elektrycznie, nie ma możliwości zamykania ich z pościelą.