Dzisiejsze technologie umożliwiają niezwykłe rozwiązania – mały metraż nie stanowi już żadnej przeszkody w puszczeniu wodzy kreatywności. Dzięki nowoczesnym technikom, możliwe jest połączenie wielu funkcjonalności w jednym meblu – taki priorytet obraliśmy na początku przygody z projektowaniem mebli w Transforms.

Meble inteligentne – małe przestrzenie, specjalne potrzeby

Zagospodarowanie małych przestrzeni może wydawać się nie lada wyzwaniem. Dobór odpowiedniego wyposażenia często stanowi problem – systemów meblowych na rynku jest w końcu sporo, jednak ich rozmiary nierzadko sprawiają, że wstawienie ich do małego pokoju jest niemożliwe. Nie ma jednak potrzeby, by rezygnować z wymarzonej aranżacji pomieszczenia. W takich sytuacjach, świetnym rozwiązaniem będą meble składane, które pozwalają na zachowanie funkcjonalności pomieszczenia.

Próby dobrania najkorzystniejszej dla naszych klientów oferty od zawsze wiązały się z badaniem ich potrzeb. Wzięliśmy pod uwagę, jakie przeszkody najczęściej napotykają osoby urządzające swoje mieszkania i domy. Pierwsza myśl nasunęła się błyskawicznie – największym wyzwaniem jest zdecydowanie się na odpowiednie meble do kawalerki czy też meble do mikro mieszkań, które wciąż będą w stanie spełniać swoje podstawowe zadania. Wtedy też zrezygnowaliśmy z kompromisów. Chcieliśmy, by nasze inteligentne meble zapełniały pełną funkcjonalność, wygodę i komfort użytkowania, niezależnie od tego, do jakiej przestrzeni są przeznaczone. Tak właśnie narodziły się meble do małych mieszkań w Transforms.

Meble wielofunkcyjne – łóżka, które nie służą wyłącznie do spania

Szafa nie musi już wyłącznie przechowywać ubrań, łóżko nie zajmuje połowy pokoju, a biurko nie zabiera cennej przestrzeni. Zachowując pełną funkcjonalność, oferowane w Transforms funkcjonalne meble wykorzystują najnowsze technologie, które pozwalają na rozwiązania, o których wcześniej nikomu się nawet nie śniło.

Meble inteligentne pozwalają na pełną kontrolę nad wyposażeniem pomieszczenia. Przygotowując się rankiem do pracy lub nauki, wystarczy jedno kliknięcie lub lekki ruch ręką, a łóżko schowa się w szafie, rozkładając jednocześnie biurko gotowe do działania. Potrzebując chwili spokoju i odpoczynku, z powrotem błyskawicznie rozłożyć możemy pełnowymiarowe łóżko, które otuli nas swoim ciepłem i miękkością. Przy wcześniejszej aranżacji mieszkania, wprowadzenie do drobnej przestrzeni tylu rozwiązań wydawało się niemożliwe. Teraz jednak cuda stają się rzeczywistością – meble do małych mieszkań projektowane są właśnie tak, by jak najlepiej wykorzystać przeznaczoną dla nich powierzchnię.

Meble składane – biurko przemienione w łóżko

Nasze meble do małego mieszkania pozwalają na poznanie wielu obliczy jednego przedmiotu. Małe przestrzenie wymagają w końcu specjalnych rozwiązań. Dobrze wiemy, jak ważne jest wykorzystanie wszystkich możliwości przestrzennych, zwłaszcza w małych mieszkaniach czy kawalerkach, gdzie często jedno pomieszczenie musi pełnić rolę całego domu.

Ze względu na takie potrzeby, w ofercie Transforms zawarliśmy różnorodne rozwiązania, które klient będzie w stanie w pełni dopasować do swoich potrzeb. Osoby pracujące i uczące z pewnością docenią wygodę, którą gwarantuje chowane łóżko z wysuwanym biurkiem. Rodzinom, które cenią większe przestrzenie, więcej swobody w mieszkaniu zapewnią składane na ścianie łóżka, oszczędzające przestrzeń i mogą jednocześnie pełnić rolę szafy. Staraliśmy się, by każdy mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje, mogąc wkomponować do swojego mieszkania inteligentne i funkcjonalne meble.

Zadbaliśmy o to, by każdy oferowany model spełniał najwyższe wymagania rynkowe i był wykonany z najwyższej jakości dostępnych materiałów. Podczas projektowania kolejnych systemów meblowych, na bieżąco śledzimy pojawiające się nowinki i rozwiązania techniczne, dla których znajdujemy zastosowanie w naszych produktach. Projektanci z Transforms z najwyższą starannością i oddaniem przelewają całą swoją wiedzę i doświadczenie w kolejne projekty, tak, by wszystkie oferowane meble do małych pomieszczeń stanowiły gwarancję komfortu, jakości i funkcjonalności.

  • półkotapczan z sofą
  • łóżko w szafie zabudowa na wymiar
  • łóżka piętrowe